ZWROTY I REKLAMACJE

WYMIANA

Jeśli chcesz wymienić kupiony u nas produkt na inny model lub rozmiar z tego samego modelu, prosimy o odesłanie produktu i złożenie ponownie nowego zamówienia. Poinformuj nas o tym zamiarze, wysyłając mail na sklep@loveonthesnow.com.

ZWROTY

Przepisy prawa o sprzedaży internetowej umożliwiają zwrot kupionego w naszym sklepie towaru w terminie 14 dni od zawarcia umowy sprzedaży, bez podawania przyczyny. Ale jeśli możesz ją podać, nadając paczkę przez SZYBKIE ZWROTY InPost -  będziemy wdzięczni. Taka wiedza pomoże nam udoskonalić nasz produkt lub obsługę. By dopełnić wszystkich formalności, prosimy odesłać niechciane produkty w oryginalnym opakowaniu na adres:

  1. Prześlij do nas produkty (KONIECZNIE z informacją w środku jakiego zamówienia dotyczy zwrot z dopiskiem “numer zamówienia - LOTS”, BĘDZIE NAM ŁATWIEJ DOKOŃCZYĆ PROCEDURĘ ZWROTU, GDY PODASZ TAKŻE SWOJE IMIĘ I NAZWISKO.
  2. Przesyłkę dobrze zapakuj, aby uniknąć jej uszkodzenia podczas transportu.
  3. Środki zwrócimy Ci do 14 dni liczonego od dnia dostawy zwrotu. 
  4. Środki zwrócimy Ci taką samą formą płatności jaką użyłeś podczas zakupu, chyba, że wskażesz inaczej. 
  5. Produkt musisz odesłać na swój koszt. W kwocie, którą zwrócimy zawrzemy koszt wysyłki produktu do Ciebie, równy najtańszej opcji z cennika oferowanego przez nas.

 

Pamiętaj: 

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem, paczkomatami czy innymi punktami odbioru

Adres magazynu do zwrotu:

LOTS - PACKFULLY

Grocholicka 2A

05-090 Raszyn

Warunkiem przyjęcia zwrotu jest idealny stan produktu, brak śladów użytkowania, a w przypadku majtek, nienaruszona naklejka higieniczna.

Zobacz, jak skorzystać z opcji SZYBKICH ZWROTÓW InPost

 

Koszt odesłania zwracanych produktów ponosi Kupujący. W przypadku SZYBKICH ZWROTÓW InPost to 15 PLN. Ta kwota zostanie odliczona od sumy zwracanej za oddany towar.

REKLAMACJE

Bardzo dbamy o jakość naszej bielizny, szyjemy ją z najlepszej jakościowo dzianiny wełnianej i francuskich koronek. Mamy nadzieję, że będzie Ci służyć przez wiele zim.

Jeśli zaraz po zakupie, stwierdzisz w naszym produkcie wadę fizyczną, masz prawo domagać się od nas usunięcia wady, wymiany rzeczy na wolną od wad, złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny lub o odstąpieniu od umowy. Napisz do nas lub zadzwoń w celu wyjaśnienia sprawy i ustalenia najlepszej metody jej rozwiązania.

sklep@loveonthesnow.com

+48 604 94 21 22

Więcej o zwrotach i reklamacjach w REGULAMINIE sklepu internetowego LOVE ON THE SNOW.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl