We make your clothes!

 

Za każdą marką stoją ludzie, za naszą kobiety. Jesteśmy bardzo różne, ale wiele nas łączy. W tym pierwsze imię oraz optymizm. Zazwyczaj poprawny. Choć sporo już wiemy i potrafimy, a każda z nas ma swoje specjalizacje, lubimy się rozwijać. Firma i produkt, który tworzymy to dla nas niekończące się wyzwanie i pretekst, by dowiedzieć się czegoś nowego. O materiałach, technologii, środowisku, sprzedaży, logistyce i finansach. Uczymy się od innych i siebie nawzajem, ale najchętniej - jeżdżąc na targi i imprezy branżowe. 

Skąd przywozimy inspiracje, bezcenną wiedzę o wełnie i kontakty, które sprawiają, że robimy kolejne ważne kroki. 

Łączy nas także wizja marki, która kojarzy się z najlepszej jakości materiałami, dodatkami i obsługą, a przy okazji nie szkodzi planecie. I takiej, która wspiera i słucha swoich klientek, bo dzięki nim się rozwija. 

Aśka Kołodziejczak 

założycielka/brand managerka/dyrektor kreatywna 

- LOVE ON THE SNOW powstało z mojej bardzo osobistej potrzeby, która jest jednocześnie szalenie uniwersalna. Bo większość kobiet ma potrzebę ciepła i piękna, ale jak się okazało, trudno jest o dwa w jednym. 

Zanim trafiła do branży odzieżowej, pracowała w mediach, produkcji telewizyjnej, tłumaczyła filmy i seriale, prowadziła winebar i zajmowała się organizacją eventów. W LOTS odpowiada za wizerunek marki, marketing oraz sprzedaż i obsługę klientów, a także kontakt z dostawcami i dystrybutorami.


Aśka Misztela 

wspólniczka/head designer

Projektantka mody, absolwentka trzech uczelni artystycznych – Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie, Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej w Poznaniu oraz Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Od 2002 r. prowadzi własną firmę projektową. W codziennej pracy doskonale łączy projektowanie komercyjne z kreowaniem trendów w kolekcjach autorskich. Specjalizuje się w projektowaniu i konstrukcji bielizny. 

W 2019 r. dołączyła do LOTS jako wspólniczka. Opracowała konstrukcje modeli z pierwszej kolekcji WINTRY CITIES i jest autorką projektów do  AW 19/21 HAZY SHADE OF WINTER, gdzie brawurowo połączyła włoski tiul z wełnianą dzianiną, a także kolejnych -  AW 20/21, SS 2021, AW 21/22 oraz najnowszej SS 2022. 


  

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl