POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Korzystanie z serwisu wymaga przetwarzania danych osobowych klienta w zakresie : imienia i nazwiska, nr telefonu, e-mail oraz adresu dla dostaw przesyłek. 

2. Dane będą przetwarzane przez właściciela marki LOVE ON THE SNOW w zakresie niezbędnym do zawarcia i realizacji umowy sprzedaży oferowanych przez sklep internetowy loveonthesnow.com produktów. Administratorem danych osobowych, czyli osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo Twoich danym osobowych jest: firma LOTS Joanna Kołodziejczak, Ul. Leszczyńska 4/34, 00-339 Warszawa NIP 9521472545,

3. Dane transakcyjne, w tym dane osobowe, mogą zostać przekazane na rzecz PayLane Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80–280, KRS: 0000227278. w zakresie niezbędnym do obsługi płatności za zamówienie. 

4. Udostępnienie danych osobowych i zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne. Wszelkie przekazane nam dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, na jaki wyraziłeś zgodę. W każdej chwili masz prawo do aktualizacji lub całkowitego usunięcia swoich danych osobowych. Można to zrobić samodzielnie lub za naszym pośrednictwem.

5. Gromadzimy i przetwarzamy tylko niezbędne dane osobowe, przez możliwie najkrótszy czas, a na każde działania musisz wyrazić oddzielną zgodę.

6. Dostęp do Twoich danych osobowych, mają tylko osoby uprawnione, po szkoleniach w zakresie ochrony danych osobowych.

7. W przypadku subskrypcji newslettera oraz wyrażenia zgody na jego otrzymywanie, musisz nam podać tylko adres e-mail, na który przesyłane będę informacje z adresu info@loveonthesnow.com, z których w każdej chwili możesz zrezygnować wysyłając mail zwrotny, na ten sam adres. 

8. Google Analytics wykorzystuje technologię „cookies”, czyli plików tekstowych umieszczanych na Twoim urządzeniu, w celu umożliwienia przeanalizowania przez www.loveonthesnow.com źródeł ruchu i sposobu, w jaki odwiedzający korzystają z niego. Google gromadzi na swoich serwerach dane pozyskane z umieszczania na urządzeniach plików cookies i korzysta z tych informacji w celu tworzenia raportów i świadczenia innych usług związanych z ruchem i korzystaniem z internetu. Google może również przekazywać te informacje osobom trzecim, jeżeli będzie zobowiązana to uczynić na podstawie przepisów prawa lub w przypadku, gdy osoby te przetwarzają takie informacje w imieniu Google.
Dane te nie są nigdy łączone z danymi podanymi i stanowią jedynie materiał do analizy statystycznej i mechanizmów korygowania błędów systemowych.

9. Zastrzegamy sobie prawo do zmian naszej polityki prywatności, co wiąże się z planowanym rozwojem naszej działalności. Zostaniesz o tym poinformowany w wiadomości elektronicznej.

10. Zgodnie z obowiązującymi przepisami masz prawo do:
- odmowy lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
- wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
- dostępu do danych osobowych;
- sprostowania lub usunięcia danych osobowych;
- przenoszenia danych osobowych;
- cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych;
- wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Prawa te są niezbywalne i nie mogą być ograniczane.

11. Dane kontaktowe:
info@loveonthesnow.com 
Leszczyńska 4/3
00-339 Warszawa
+48 604 94 21 22

12. Podstawa prawna:

Obowiązek zawierania na stronie internetowej informacji o przetwarzaniu danych osobowych wynika z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), OJ L 119, 4.5.2016, p. 1–88, tzw. „RODO".

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl