PŁATNOŚCI I DOSTAWA

PŁATNOŚCI

Składając zamówienie w naszym sklepie, masz do wyboru kilka rodzajów płatności:

  1. Przelewy24 - szybkie i wygodne płatności internetowe, płatności mobilne (BLIK, Apple Pay i Google Pay), kartami, a także raty oraz PayPo, czyli płatności odroczone  - aż o 30 dni. 
  2. Bluemedia Shoper Płatności 
  3. PayPal - z salda konta lub przez podpięte do profilu karty kredytowe, w PLN lub obsługiwanych przez PayPal walutach obcych
  4. przelew tradycyjny na nasze konto bankowe: mBank  61 1140 2004 0000 3402 7792 9483

DOSTAWA

Na terenie Polski oferujemy dwie opcje dostawy: 

InPost Paczkomaty 24/7 - koszt 10 PLN lub InPost Paczka w Weekend - koszt 18 PLN (Paczki zostaną dostarczone do wybranego paczkomatu w weekend, jeśli zamówienie on-line zostanie złożone najpóźniej w piątek do północy. Usługa dotyczy opcji odbioru w Paczkomatach 24/7).

Obecnie to najpopularniejszą i najczęściej wybierana forma dostawy przesyłek. Wybiera ją już aż 85% internautów. Jest szybka (większość paczek dociera do odbiorcy już następnego dnia), bezpieczna (paczkomaty otwierane są bezdotykowo) i bezpieczniejsza dla środowiska, niż inne dostawy (Paczkomaty pozwalają na zmniejszenie śladu węglowego ostatniej mili o 75%3 w porównaniu z tradycyjną dostawą kurierską). 

Przesyłki od LOVE ON THE SNOW z dostawą pod drzwi obsługuje firma DPD (koszt 15 zł). 

TERMINY

Zazwyczaj przygotowujemy zamówienia w dniu, w którym otrzymujemy płatność i w ciągu dwóch dni roboczych, paczka trafia do odbiorcy. By przyspieszyć ten proces, polecamy skorzystać z którejś z szybkich metod płatności internetowych i wybrać dostawę do Poczkomatów InPost. Najczęściej możecie się wtedy cieszyć nowym zakupem już następnego dnia. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl